Loading…

Tarcze i Klocki Hamulcowe Wymiana Warszawa

Wymiana Tarczy i klocków hamulcowych w Warszawie
Klocki Hamulcowe + Tarcze

23 thoughts on “Wymiana Prowadnicy zacisku oraz klocków hamulcowych SAF

  1. Jest patent na te prowadnice. Konkretnie na tą, która nie ma osłony. Są w sprzedaży prowadnice dorabiane z nierdzewki, które wytrzymują sporo i pozwalają zaoszczędzić na klockach.

  2. Super robota i ekstra podejście. Najbardziej podobało mi się pytanie do dziada czy klocki wymieniamy….przed kamerą że spuszczoną głową zmieniamy a każdy inny bez kamer by mówił że tyle mięsa szkoda wyrzucać bo to tylko naczepa….

  3. Ciekawe czemu w daf czy mercedesie ta 1 prowadnica nie jest niczym zasłonięta tak jak przykładowo scania na 2 gumki ochronne i święty spokój.

  4. A co sądzisz o delikatnym pociągnięciu jarzma na styku z klockami smarem miedzianym lub ceramicznym ? Może by tak szybko nie zardzewiało, tylko brud będzie się kleił.

  5. Witam. Mam pytanie odnośnie klocków czy panowie je szlifujecie u góry i u dołu? ja osobiście tego nie robię tylko czyszczę porządnie miejsce gdzie będą klocki i nie ma problemu żeby nie weszły a koledzy szlifują że klocek lata i ma bardzo duży luz, czy tak powinno być. z góry dziękuję za odpowiedź

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas