Loading…

Tarcze i Klocki Hamulcowe Wymiana Warszawa

Wymiana Tarczy i klocków hamulcowych w Warszawie
Klocki Hamulcowe + Tarcze

6 thoughts on “Wymiana kompletu tarcz i klocków wylicytowanych w WOŚP

  1. czekałem na film z niecierpliwością, a teraz złość mnie zalewa. Podkład muzyczny doprowadził mnie do szalu!
    Jak można spieprzyć dźwiękiem calkiem fajny material!!! Łapa zdecydowanie w dół (po raz pierwszy) 😕

  2. Licytując akcję wymiany tarcz na aukcjach WOŚP chciałem pomóc innym, ale nie sądziłem, że to inni pomogą mi, że dzięki temu poznam tak fajnych ludzi🤗 Bardzo dziękuję całej ekipie Akademii ATE Polska za super przyjęcie, atmosferę oraz fachową obsługę ♥️
    Auto hamuję jak wściekłe! Oby do końca świata…i o jeden dzień dłużej 💪💥🙈

  3. Bardzo dobrą robotę robicie Panowie, duża wiedza na temat układów hamulcowych. Często montowałem tarcze ATE z klockami ATE, tarcze naprawdę dobre jak i klocki. Wspomniał Pan na filmie o mieszance textara bo takie klocki ostatnio stosuję z tarczami ATE i muszę przyznać że według moich doświadczeń na TEKSTARACH lepiej się auto sprawuje. Co prawda porównanie jest między ATE Ceramic a TEXTAR epad i w tym przypadku bez wątpienia epady wygrywają. Słyszałem też że ATE ma coś wspólnego z TEXTAREM jeżeli chodzi o klocki. Fajnie by było jak by Pan coś wspomniał na temat powiązania tych producentów. Pozdrawiam i czekam na następne odcinki !

  4. Nie polecam tego sklepu hamulcesklep lewian. Po zakupie brak gwarancji!!!! AMATORZY!!!! NIE POLECAM UWAGA UWAGA BRAK GWARANCJI PO ZAKUPIE!!!!! NIE POLECAM!!!!! Mimo wyników z warsztatu o krzywej tarczy robią wszystko żeby nie uznać gwarancji. Moja tarcze ocenili na oko że była źle zamontowana na brudną piastę mimo tego że tarcze były wymienione razem z piasta i łożyskiem (po wymianie na inne nowe tarcze bicie ustąpiło). UWAGA UWAGA OMIJAJCIE SZEROKIM LUKIEM. CHYBA ZE NIE ZALEZY WAM NA GWARANCJI. TARCZE ZIMMERMAN NIE POLECAM.

  5. 3:09 o co chodzi z FF i HG? Nigdy o tym nie słyszałem. Na tych klockach co są w nowym samochodzie nie było ani FF ani HG a te oryginały co ASO montuje mają już FF. Na zdjęciach różnych klocków znalazłem jeszcze oznaczenie HH.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas